AKTUALITĀTES LMS PROJEKTI LMS VĒSTURE LMS STRUKTŪRA LMS APAKŠSTRUKTŪRAS LMS MUZEJS LMS GALERIJA ZVĀRTAVAS PILS LMS Radošais kvartāls "Kombināts MĀKSLA" LMS muzeja radošā filiāle "Biķeri" LMS KONGRESI LMS STATŪTI LMS BIEDRI KĀ KĻŪT PAR LMS BIEDRU? LMS BIEDRU RADOŠĀS KOPAS LMS DALĪBA ORGANIZĀCIJĀS INTERNETA SAITES LMS KONTAKTI

Ziedo Latvijas Mākslinieku savienībai

 

LMS muzeja radošā filiāle „Biķeri” atrodas Biķernieku ielā 140, Rīgā.


Tā ir LMS keramikas un stikla mākslas darbnīcu bāzes vieta. Šeit apskatāma LMS muzeja vitrāžu un keramikas ekspozīcija.


 Ikdienā šeit strādā mākslinieki Oleksijs Krasnovs un Eila Vikmane. Mākslinieki, veidojot vitrāžas, izmanto dažādas tehnikas – apgleznošanu, kausēšanu, matēšanu un slīpēšanu. Veido vitrāžas dzīvojamām, sabiedriskām un sakrālām celtnēm. Veic vitrāžu restaurāciju un rekonstrukciju.


LMS muzeja radošo filiāli „Biķeri” plānots attīstīt kā mākslas telpu - gan paplašinot LMS muzeja keramikas un vitrāžu kolekcijas ekspozīcijas un izveidojot āra mākslas objektu ekspozīciju, gan attīstīt to kā laikmetīgās mākslas izstāžu zāli un aprīkotu tēlniecības un mākslas objektu darbnīcu (LMS rezidenāu centru).