AKTUALITĀTES KONKURSI SVEICAM SĒRU VĒSTS ARHĪVS 2012-2018 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 RECENZIJAS UN INTERVIJAS IZNOMĀ Radošo personu atbalsta programma LMS PROJEKTI LMS VĒSTURE LMS STRUKTŪRA LMS APAKŠSTRUKTŪRAS LMS KONGRESI LMS STATŪTI LMS BIEDRI KĀ KĻŪT PAR LMS BIEDRU? LMS BIEDRU RADOŠĀS KOPAS LMS DALĪBA ORGANIZĀCIJĀS INTERNETA SAITES LMS KONTAKTI

Ziedo Latvijas Mākslinieku savienībai

Ziemassvētku priekšvakarā 24. decembrī plkst. 18:00 izstāžu zāle M`ARS Maskavā tika atklāta Latvijas Mākslinieku savienības izstāde, kas tapusi projekta ARTRANZIT ietvaros sadarbībā ar Krievijas Mākslinieku Radošo savienību.


Pirmā projekta izstāde ARTRANZIT norisinājās LMS galerijā 20.11.-11.12.2014.

 

Latvijas Mākslinieku savienību pārstāv Sigita Daugule, Tatjana Semane, Līga Jukša, Patrīcija Brekte, Gulnāra Skutele, Neonilla Medvejeva, Rihards Delvers, Juris Utāns, Jānis Purcens, Igors Dobičins. Tā ir lielākā Latvijas Mākslinieku savienības 2014. gada starptautiskā izstāde, kurā iekļauti 30 darbi.

 

Izstādes kuratore Diana Laguna.20. decembrī LMS radošajam kvartālam Kombināts Māksla apritēja 1 gads.

 

Apsveicu visus, kas piedalījās tā dibināšanā un veidošanā!

 

Gada laikā ir paveikts daudz. Ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu izveidots skvērs Brasalona Gaujas ielā 5,9, radošās darbnīcas un izstāžu telpas, LMS muzeja atklātais keramikas krājums, Gaujas ielā 5 un izstāžu telpas un LMS muzeja atklātais tēlniecības krājums Gaujas ielā 1. Organizēta Rudens izstāde 2013 "Nākotne sākas šodien", festivāls Mākslas Dienas 2014, Rudens izstāde 2014 "Melnie suņi", projekts "Brīvība uz barikādēm", izveidotā grafiti kolekcija sadarbībā ar Popper Magazine, Sadarbībā ar Dirty Deal Audio izveidota izstāžu un mūzikas/mēģinājumu telpa Gaujas ielā 5.

 


Apsveicam gadadienā! Uz turpmāko sadarbību! 

Latvijas Mākslinieku savienības prezidents
Igors Dobičins

 

 LATVIJAS MĀKSLINIEKU SAVIENĪBA

„RUDENS 2014/ MELNIE SUŅI”

15.12. – 06.02.2015

 

No 2014. gada 15. decembra līdz 2015. gada 6. februārim Latvijas Mākslinieku savienības galerijā un LMS radošajā kvartālā „Kombināts „MĀKSLA””, Gaujas ielā 5, Rīgā, apskatāma 39. ikgadējā vizuālās mākslas izstāde „Rudens 2014. Melnie suņi”. STARPTAUTISKAIS MĀKSLAS PROJEKTS

 

ARTRANZIT


 

21.11. – 11.12.2014

 

No š.g. 21. novembra līdz 11. decembrim Latvijas Mākslinieku savienības galerijā būs apskatāma izstāde „ARTRANZIT”, kas tapusi biedrības „Latvijas Mākslinieku savienība” un Krievijas Mākslinieku radošās savienības sadarbības rezultātā.

 

Latvijas Mākslinieku savienības galerija, 11.novembra krastmala 35, Rīga

Galerijas darba laiks: no otrdienas līdz sestdienai plkst. 12.00 – 17.00

 

Izstādes atklāšana: 2014.gada 21. novembrī plkst. 17:00


 „Diapozitīvu vakari” LMS


14.-18. novembrī no pulksten 18.00 Latvijas Mākslinieku savienībā, 11.novembra krastmalā 35, „Staro Rīga” ietvaros notiks „Diapozitīvu vakari”, kuru laikā ikviens interesents aicināts izmantot iespēju aplūkot vēsturi diapozitīvos. 

porteti3

 

Izstāde „PORTRETS”

08. – 18.11.2014.

No 8. līdz 18. novembrim Latvijas Mākslinieku savienības galerijā, 11. novembra krastmala 35, Rīgā,  apskatāma Latvijas Mākslinieku savienības muzeja glezniecības kolekcijas izstāde "PORTRETS". 

 

 


 

 


 

Diskusija „Baltijas ceļš. Lielākā performance Baltijā”

 

Latvijas Mākslinieku savienība aicina ikvienu trešdien, 29.oktobrī plkst. 17.00 piedalīties diskusijā "Baltijas ceļš. Lielākā performance Baltijā". Diskusija notiks LMS Galerijā, 11.novembra krastmalā 35.

 

„Baltijas ceļu” dēvējam par unikālu sociālu fenomenu, kas rada ietekmi arī uz šī laikmeta procesiem un ir nedzēšami iespiedies Baltijas tautu kolektīvajā atmiņā. Diskusijā risināsim dažādus jautājumus. Vai "Baltijas ceļu" var uztvert kā mākslas darbu? Kā izvēlētā protesta forma raksturo konkrētā laika situāciju Baltijas sabiedrībā un inteliģencē? Kas notiek ar inteliģences aktīvismu mūsdienās un vai „Baltijas ceļš” kā ideja spētu eksistēt arī 2014.gadā?

 

Diskusiju vadīs jauno mediju mākslinieks, urbānās vēstures un sabiedrības pētnieks Mārtiņš Eņģelis. Savu viedokli paudīs gan tā laika aktīvisti, inteliģences pārstāvji, mākslinieki, kā arī jauni cilvēki, kas skatās uz šo notikumu ar distanci un spēj analizēt to kā sociālu fenomenu sabiedrības norisēs. Dalību diskusijā apstiprinājis Romualds Ražuks, Juris Dobelis, Aleksandrs Demāenko un Igors Dobičins.

 

Diskusijas noslēgumā būs iespēja vērot Jura Podnieka filmas, kuras komentēs J.Podnieka asistents Aleksandrs Demāenko . Paredzētās filmas: "Krustceļš", "Impērijas gals" un "Vai viegli būt jaunam?".


 

Izstāde “KELIAS / CEĻŠ / KETT”
10.10 – 03.11.2014.

Latvijas Mākslinieku savienības galerija

 


Juris Utāns, Patrīcija Brekte (Latvija),Tanja Muravskaja, Vano Allsanu (Igaunija), Violeta Adomaitytā—, Vilmantas Marcinkeviāius (Lietuva) ir tikai daži no māksliniekiem, kuri ar saviem darbiem piedalās izstādē „KELIAS/CEĻŠ/KETT”, kas no 10. oktobra līdz 3. novembrim būs apskatāma Latvijas Mākslinieku savienības galerijā, 11.novembra krastmalā 35. Izstāde ir veltīta „Baltijas ceļa” 25. gadadienai. Tās ietvaros apvienojušies mākslinieki no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas, lai laikmetīgā veidā paustu savu attieksmi par Baltijas kopīgo vēsturi un tagadni. Izstādes atklāšana notiks 10.oktobrī plkst. 17.00. Izstādi organizē Lietuvas Mākslinieku asociācija, Latvijas Mākslinieku savienība un Igaunijas Mākslinieku asociācija.


 

 

 

Pēc veiksmīgi aizvadītas pirmās sezonas, LMS Radošais kvartāls "Kombināts

Māksla" aicina visus tikties pēdējā septembra nogalē.

Piektdien, 26. septembrī gaidām uz mazajiem dārza darbiem no plkst. 15:00, kā arī plkst. 19:00 "Kombināts Māksla" skvērā - uz atvērto JAM SESSION.

 
"Zapti" vārīs jaunie džeza mūziķi Edgars Cīruls (taustiņi), Jānis Rubiks (bass) un Valters Golaufs (bungas), kam elektro asumu pievienos mākslinieki no "Dirty Deal Audio", kā arī Latvijas DJ "pionieri" - Krii un Mixmaster!

Darbus turpināsim sestdien, 27. septembrī - liksim jumtus un kopsim dārzu, ēdīsim zupu, kursim uguni, kā arī iepazīsim kvartālu.

Gaidīsim visus! Gan tos, kas kopš pavasara pirmajām talkām nākuši mums palīgā, kas radoši atdzīvinājuši teritoriju, piedaloties izstādēs, koncertos, kā arī tos, kuriem vārds "Brasalona" jeb LMS Radošais kvartāls "Kombināts Māksla" aizvien ir pilsētas mīts - dzirdēts, nojaušams, bet vēl ne reizi piedzīvots.

 
LMS Radošais kvartāls "Kombināts Māksla"

Gaujas iela 5, Rīga

 

 

 

 

 

 


 

TĒLNIEKA GENĀDIJA STEPANOVA PERSONĀLIZSTĀDE

"REZONANSE"


17.09. - 15.10.2014.
 

Apvienotā Lietuvas, Latvijas un Igaunijas mākslinieku savienību izstāde

 

KELIAS/CEĻŠ/KETT

 

Veltīta Baltijas ceļa 25 gadu atceres dienai

 

 

2014. gada 2. septembrī Viļņā, Lietuvas Mākslinieku savienības galerijā ARKA, atklāta apvienotā Lietuvas, Latvijas un Igaunijas mākslinieku darbu izstāde KELIAS/CEĻŠ/KETT, kas veltīta Baltijas ceļa 25 gadu atceres dienai. Šajā izstādē Baltijas valstu mākslinieki ataino  savu skatījumu uz šo vēsturisko demonstrāciju, kā arī  tā ir lieliska iespēja satikties un veicināt sadraudzību  starp Baltijas valstu māksliniekiem un kuratoriem.


 


2. STARPTAUTISKAIS MĀKSLAS SIMPOZIJA

 

 „MĀKSLAS DIENAS 2014. DIALOGS”

 

IZSTĀDE

 

 

 

No 2014. gada 6. septembra DIRECT PAINT OUTLET telpās vērojama Latvijas Mākslinieku savienības rīkotā 2. Starptautiskā Mākslas simpozija „Mākslas dienas 2014. Dialogs” izstāde!

 

Atzīmējot „Mākslas dienu” 55. Jubileju, Latvijas Mākslinieku savienības Radošajā mītnē „Kombināts MĀKSLA” radošajās darbnīcās norisinājās 2. Starptautiskais Mākslas simpozijs „Mākslas dienas 2014. Dialogs”, kurā tika uzaicināti piedalīties mākslinieki: gleznotāji un tēlnieki no Latvijas Mākslinieku savienības un tās sadraudzības organizācijām Somijā, Igaunijā, Krievijā, Slovākijā, Kirgizstānā, kā arī Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, veidojot radošos dialogus lielformāta gleznu un alumīnija lējumu veidolā.  


 


"Māksla publiskajā telpā: teorija un prakse"

 

Radošajā darbnīca „Māksla publiskajā telpā: teorija un prakse”


5. septembrī no plkst. 11 līdz 14 radošā centra „Brasalona” telpās Gaujas ielā 5 Rīgā. 

Kā vēsta nosaukums, radošajā darbnīcā galvenā uzmanība tiks veltīta publiskajā telpā realizētiem mākslas projektiem un radošajām iniciatīvām. TOK kuratores diskutēs par projektiem, kuros galveno uzsvaru veido tādas tēmas kā specifisku kopienu iesaiste, kolektīvās atmiņas mehānismi, marginālu urbāno zonu revitalizēšana. Balstoties gan uz starptautisko, gan savu personīgo pieredzi starpdisciplināru projektu īstenošanā, kuratores analizēs šādu mākslas darbu un akciju nozīmi un attīstību pēdējās dekādēs.

Darbnīcas otrajā daļā dalībniekiem tiks dotas piecas minūtes laika, lai iepazīstinātu darbnīcas vadītājas ar saviem iecerētajiem, uzsāktajiem vai realizētajiem mākslas projektiem, pēc tam visiem kopīgi apspriežot idejas potenciālu un tās iespējamos attīstības veidus. 

Vairāk par TOK lasi šeit: http://www.survivalkit.lv/lv/jaunumi/

Radošajai darbnīcai iespējams pieteikties līdz 27. augustam (ieskaitot), rakstot uz santa.micule@lcca.lv. Pasākums notiks angļu valodā, piedalīšanās ir bez maksas, taāu dalībnieku skaits ir ierobežots. Darbnīca paredzēta kuratoriem, māksliniekiem, kultūras darbiniekiem un aktīvistiem.

Darbnīca tiek organizēta sadarbībā ar Färgfabriken


MĀKSLAS BARDAKS "BALTAJĀ NAKTĪ!"

makslasbardaks

 

Latvijas Mākslinieku savienība aicina māksliniekus piedalīties akcijā „Mākslas bardaks” – mākslinieks reprezentē savu radošo darbību – Mūsdienu kultūras foruma "Baltā nakts 2014" rīkotā iniciatīvas projekta „Pasaules vēders” ietvaros 6.septembrī no plkst.19.00 – 24.00

Latvijas Mākslinieku savienības ēkā 11. novembra krastmalā 35, Rīgā!


DARZAKERAMIKA

 

DISKUSIJA "DĀRZA KERAMIKAS FENOMENS

22.08.2014. PLKST. 17:00


LMS GALERIJA, 11. NOVEMBRA KRASTMALA 35


 

 


Baltictrail

 

Elektroniskās mūzikas producentu nometne «Baltic Trail»

25. - 31.08.2014.

LMS Radošajā kvartālā "Kombināts MĀKSLA"LMS MUZEJA KERAMIKAS KOLEKCIJA IZSTĀDE

"JŪGA MĀKSLA"


21.07. - 05.10.2014.

LMS GALERIJĀ, 11. NOVEMBRA KRASTMALA 35

 

Izstāde “Jūga māksla” ir Latvijas Mākslinieku savienības muzeja izstāžu cikla „SAULES APMIRDZĒTIE” trešā ekspozīcija, kurā šoreiz redzami LMS muzeja Keramikas kolekcijas vērienīgie, apjomos lielākie, nozīmīgākie un interesantākie darbi. Dekoratīvā keramika, tiek akcentēta kā neatkarīgs, neparasts fenomens Latvijas mākslā. Izstādes nosaukums "Jūga māksla" rosina domāt par māksliniecisko brīvību, radošo neatkarību un nebeidzamo vēlmi pašapliecināties laikmetā, kam bieži vien tiek piedēvēta apspiestības un verdzības aura. BRĪVĪBA UZ BARIKĀDĒM

07. - 23.08.2014.

GAUJAS IELA 5

 

 

 

Izstāde Brīvība uz barikādēm akcentē personības brīvību un nozīmi. Brīvība ir mūžīgais ideāls, vienmēr esošais un bēgošais apvārsnis. Tā ir apziņas un gara neatkarība. Turpretī barikādes simbolizē šo neapzināšanās un apzināšanās robežlīniju. Tās vienmēr pastāv blakus starp gaismu un tumsu, maldiem un taisnības meklējumiem. Tikai pārvarot fiziskus vai garīgus šķēršļus, ir iespējams apzināties brīvības jēdzienu kā mūžīgās patiesības meklējumu ceļu. 

 


LATVIJAS MĀKSLINIEKU SAVIENĪBAS MUZEJA IZSTĀDE

MELDERE

Anita Meldere "Ansis kā burvis"  a/e  1984

 

LATVIJAS MĀKSLINIEKU SAVIENĪBAS MUZEJA IZSTĀDE "PORTRETS"

02.08. - 29.09.2014.

TEĀTRA NAMĀ "JŪRAS VĀRTI", KARLĪNES IELĀ 40, VENTSPILĪ.

 

Latvijas Mākslinieku savienība aicina uz izstādes atklāšanu 2014. gada 2. augustā plkst. 17.00 Teātra namā "Jūras vārti", Venstpilī.


ANDRIS MARAČKOVSKIS

TĒLNIEKA ANDRA MARAČKOVSKA PERSONĀLIZSTĀDE "HERE"

01.08. - 16.08.2014.

 

ANDRIS MARACKOVSKIS

 

 

Tēlnieka Andra Maračkovska personālizstādē "HERE" mākslas laikmetīgā tēlainība rodas saplūstot vairākiem mākslas veidiem un sakņojoties Fluxsus un Arte povera virzienu izteiksmībā, tādejādi paužot ekspresiju, novatorismu, ironiju, provokāciju. Mākslinieks tiecas sapludināt dzīves īstenības un mākslas sfēras, cenšoties izraisīt līdzpārdzīvojumu. 

 


Akmens tēlniecības simpozijs

Latvijas Mākslinieku savienības un Latvijas Mākslas akadēmijas sadarbības lūguma ietvaros tiek veicināta jauno mākslinieku radošā darbība un jau otro reizi tiek organizēts akmenstēlniecības simpozijs, kas norisinās pateicoties Latvijas Mākslas akadēmijas un Ogres pilsētas domes sadarbībai.

 


Izstāde „KAILUMS”

20.06. - 11.07.2014.

 


 

Latvijas Mākslinieku savienība aicina apmeklēt Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas audzēkņu kvalifikācijas darbu  izstādes “Kailums” atklāšanu 2014. gada 19. jūnijā plkst. 17.00 Latvijas Mākslinieku savienības galerijā, 11.novembra krastmalā 35, Rīgā.


 

Kailums ir atklāsmes un intimitātes simbols. Ilgāk slēpjot aizliegto augli, rodas vēlme izzināt noslēpumaino un sajust neatļauto. Sēklas, kas vairums gadījumos traucē baudīt sulīgo un garšīgo sekrētu, tomēr ir nozīmīgākā daļa augļa briešanas un pilnveidošanās laikā. Visstiprākās sēklas nepārstās augšanas ciklu no jauna radīt un attīstīt. Rezultātā, sēklas abstraktais jēdziens rada sabiedrības grupu – jaunos māksliniekus, kas piebiedrojas radošās sfēras veidošanā.AGITA ŠTEINBERGA

„ROBEŽA”

13.06. - 13.07.2014.

 

 

 

 


Latvijas Mākslinieku savienība aicina apmeklēt tēlnieces Agitas Šteinbergas personālizstādi „Robeža” no 2014. gada 13. jūnija līdz 13. jūlijam Latvijas Mākslinieku savienības radošajā kvartālā „Kombināts Māksla”, Gaujas ielā 5, Rīgā. 


IZSTĀDE

LAIKU SAIKNE

LMS radošā mītne "Kombināts "MĀKSLA"

Gaujas iela 5


Latvijas Mākslinieku savienība aicina apmeklēt izstādi "Laiku saikne", kuru iespējams aplūkot jaunizveidotajā izstāžu zālē LMS radošajā mītnē „Kombināts MĀKSLA” Gaujas ielā 5, Rīgā.


Izstādes „Laiku saikne” pamatideja paredz atklāt laikmetīgās mākslas paradigmas un parādīt mūsdienu māksliniekiem aktuālās problemātikas pārnesumu daudzpusīgās radošajās koncepcijās. Izstādē eksponēti Kristiana Brektes, Jura Utāna, Jāņa Purcena, Līgas Jukšas un Agneses Rudzītes Kirillovas darbi. Katrs no pārstāvētajiem autoriem atklāj individuāli izjustu un dažādi paustu motīvu interpretējumu.


Metu konkurss PIEMIŅAS VIETA LATVIJAS UPURIEM VJATLAGA NOMETNĒS KRIEVIJĀ

METU KONKURSS

PIEMIŅAS VIETA LATVIJAS UPURIEM VJATLAGA NOMETNĒS KRIEVIJĀ

 

2014.gada 29. aprīlī preses konferences laikā Kara muzejā biedrība „Brāļu kapu komiteja” sadarbībā ar LR Aizsardzības ministriju izsludinājusi metu konkursu piemineklim aptuveni 2500 latviešiem – politisko represiju upuriem. Piemineklis atradīsies Krievijas Federācijas Kirovas apgabala Verhņekamskas rajonā, kur padomju gados bija izvietots Vjatlaga nometņu tīkls. 

Potenciālie konkursa dalībnieki ar nolikumu var iepazīties http://www.bkkomiteja.lv.


makslas dienas

 

2. STARPTAUTISKĀ MĀKSLAS SIMPOZIJA 
"MĀKSLAS DIENAS 2014. DIALOGS"


IZSTĀDES ATKLĀŠANA
SVĒTDIEN, 11. MAIJĀ PLKST. 15:00


LMS RADOŠĀ MĪTNE "KOMBINĀTS MĀKSLA"
GAUJAS IELA 1, RĪGA


LMS projekta "Mākslas desants 2014" LMS muzeja izstāde "Spītniece pilī" Zvartavas pilī.

26.04. – 20.06.2014.

Ekspozīcijas dizains - Igors Dobičins, Jānis Purcens

 

Saules apmirdzētie II


LIELĀ GAUJAS IELAS TALKA

talka

 

26.04.2014. PLKST. 10:00

PULCĒŠANĀS: GAUJAS IELĀ 1, PIE ANGĀRA

 

PROGRAMMĀ:

TĒLNIECĪBAS EKSPOZĪCIJAS ZONA, GAUJAS IELA 1

RADOŠĀ MĪTNE "KOMBINĀTS MĀKSLA" / BRASALONA, GAUJAS IELA 5


IZSTĀDE "MĀKSLAS DIENAS 2014. DIALOGS"

Mākslas dienas 2014

 

2014. gada 15. aprīlī Latvijas Mākslinieku savienības galerijā plkst. 18.00 tiks atklāta izstāde „Mākslas dienas 2014. Dialogs”. 

 

Latvijas Mākslinieku savienības organizētās vizuālās mākslas izstādes „Mākslas dienas 2014. Dialogs” nolikumā, tās prezidents Igors Dobičins savā aicinājumā piedalīties izstādē, laikmeta aktualitātes pārvērta tēlainā situācijas aprakstā, kurā gleznotāja „M. Šagāla gleznu spēka virpulī” kārtis spēlē „rakstnieka M. Bulgakova romānu varoņu tēli”. Šī izstāde ir veidota laikā, kad pasaules politiskā situācija aizskar gandrīz ikkatra mākslinieka smalko „izpausmju un daiļrades izjūtu frekvenci”. I. Dobičins uzsver: „Laiks nosaka, ka ir pienācis cilvēcisko kaislību, satura un radošā gara analīžu brīdis. Vai turpināsim tiražēt ierastās ābeānieku formulas vai sagaidīsim nobrieduša pilsoņa un mākslinieka cienīgu sniegumu? Vai latviskā mentalitāte spēj pārvarēt liktenis nosprausto mitoloģisko robežu?”

Jautājumi ir uzdoti. Vai ir meklētas atbildes? Vai tās ir atrastas? 


Rozenbergs

Fragments no Egīla Rozenberga gobelēna "Cilvēks un daba", jaukta tehnika, 1985

 

Izstāde „SAULES APMIRDZĒTIE II”

Latvijas Mākslinieku savienības galerijā līdz 2014.gadā 8.aprīlim.

 

Izstāde „SAULES APMIRDZĒTIE II” ir Latvijas Mākslinieku savienības muzeja izstāžu cikla „SAULES APMIRDZĒTIE” otrā ekspozīcija, kurā vērojami 20.gadsimta 70.-80.gadu mākslinieku aktīvie meklējumi glezniecības un tekstilmākslas dimensiju paplašināšanā. 

 

LMS muzeja izstāžu cikla „SAULES APMIRDZĒTIE” mērķis ir parādīt 20.gs.60.-80.gadu augstvērtīgo darbu māksliniecisko kvalitāti un mākslas atšķirīgo stilistiku.


Ekspozīcijas dizains: tēlnieks, LMS prezidents, Igors Dobičins

                            gleznotājs Jānis Purcens

 

Latvijas Mākslinieku savienības galerija

11. novembra krastmala 35, Rīga
Darba laiks: P, O, T, C, P, S 12.00 – 17.00

 

www.msav.lv

 

 


 

Piektdien, 21. februārī plkst. 17.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā tika atklāta tēlniecības izstāde PILSĒTA PASAULEI. Izstāde ar savu tematisko ievirzi ir veltīta Rīgai kā Eiropas kultūras galvaspilsētai.

 

Izstāde apskatāma līdz 23. martam, tā notiek sadarbībā ar Latvijas Tēlnieku centru.


 

No 2014. gada 4. līdz 18. februārim LMS galerijā būs apskatāma Mākslinieku grupas KOKONS izstāde "Neredzama gaisma".

 

 

 


"CDH - 2014. LAIKU SAIKNE"

STARPTAUTISKAJĀ MĀKSLAS SALONĀ MASKAVĀ

 

IZSTĀDĒ PIEDALĀS - AGNESE RUDZĪTE KRILOVA, LĪGA JUKŠA, JURIS UTĀNS, KRISTIĀNS BREKTE, JĀNIS PURCENS

 

 

Latvijas Mākslinieku savienības ekspozīcija starptaustiskajā "CDH - 2014. Laiku saikne" Starptautiskajā Mākslas salonā Maskavā


Kuratore - Mag. art. Diāna Laguna

Ekspozīcijas dizains - Igors Dobičins

 


RUDENS. NĀKOTNE SĀKAS ŠODIEN.

20.12.2013. - 01.03.2014.

 

 

LMS RADOŠĀ MĪTNE „KOMBINĀTS MĀKSLA”, Gaujas ielā 5. 

I - VI. 12.00 - 17.00