AKTUALITĀTES LMS PROJEKTI LMS VĒSTURE LMS STRUKTŪRA LMS APAKŠSTRUKTŪRAS LMS KONGRESI LMS STATŪTI LMS BIEDRI KĀ KĻŪT PAR LMS BIEDRU? LMS BIEDRU RADOŠĀS KOPAS Akmenstēlniecības mītne Gaujasiela Biedrība "Ofota ģilde" Latvijas Tekstilmākslas asociācija Biedrība "Grafikas kamera" Latgales mākslinieku kopa Jūrmalas mākslinieku biedrība Latvijas Tēlnieku centrs (LTC) Radošā keramikas asociācija (RKA) "Logs" Latvijas Medaļu mākslas klubs Talsu mākslinieku grupa LMS DALĪBA ORGANIZĀCIJĀS INTERNETA SAITES LMS KONTAKTI

Ziedo Latvijas Mākslinieku savienībai

Biedrība Grafikas kamera

Biedrība „Grafikas kamera” (turpmāk - GK) dibināta 1994.gadā pēc Latvijas Mākslas fonda likvidēšanās 1991.gadā, kas ilgus gadus apsaimniekoja un rūpējās par estampu darbnīcām.

 

Biedrības mērķi un uzdevumi:

  1. Nodrošināt radošo procesu, litogrāfijas tehnikas pieejamību Latvijas Mākslinieku savienības biedriem, GK biedriem un citiem interesentiem.
  2. Veikt mākslas izglītošanas darbu un nodrošināt litogrāfijas tehnikas apguvi Daugavpils universitātes studentiem, J.Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolas audzēkņiem, kā arī citu mākslas skolu audzēkņiem un citiem interesentiem.
  3. Veikt grafikas popularizēšanas darbu, organizējot izstādes Latvijā un citviet pasaulē.
  4. Organizēt konferences par grafiku. 
  5. Organizēt radošas darbnīcas, vasaras plenērus un apmaiņas programmas.
  6. Uzturēt grafikas darbu kolekciju (1961- mūsu dienām), kā arī regulāri papildināt to ar jauniem grafikas darbiem, kas tapuši darbnīcā, kā arī ārpus tās.

Kontakti

Ieva Nagliņa - grafikas maģistre,

Grafikas kameras priekšēdētāja  (+371 29117405)

Imants Krepics - Litogrāfijas meistars,

Grafikas kameras valdes loceklis  (+371 29372929)

Lāsma Pujāte - grafikas maģistre,

litogrāfijas pasniedzēja,

Grafikas kameras valdes locekle  (+371 26373693)

lasma.pujate@gmail.com

 

Informācija par Grafikas kameru mājaslapā litografstudio.tumblr.com