AKTUALITĀTES LMS PROJEKTI LMS VĒSTURE LMS STRUKTŪRA LMS APAKŠSTRUKTŪRAS LMS MUZEJS LMS GALERIJA ZVĀRTAVAS PILS LMS Radošais kvartāls "Kombināts MĀKSLA" LMS muzeja radošā filiāle "Biķeri" LMS KONGRESI LMS STATŪTI LMS BIEDRI KĀ KĻŪT PAR LMS BIEDRU? LMS BIEDRU RADOŠĀS KOPAS LMS DALĪBA ORGANIZĀCIJĀS INTERNETA SAITES LMS KONTAKTI

Ziedo Latvijas Mākslinieku savienībai

LMS galerija

 

 

Latvijas Mākslinieku savienības galerija ir 1961. gadā dibinātās izstāžu zāles darbības turpinātāja. Galerija ir Latvijas Mākslinieku savienības struktūra un tās mērķi ir tādi paši kā Latvijas Mākslinieku savienībai - veicināt mākslas attīstību, saglabāt mākslas vērtības Latvijā, piedalīties kultūrpolitikas veidošanā un sadarboties ar citām valstīm. Latvijas Mākslinieku savienība LMS ir lielākā profesionālā radošā organizācija Latvijā, kas apvieno vairāk nekā 800 profesionālo mākslinieku un mākslas zinātnieku.

LMS galerija ir nekomerciāla un realizē LMS biedru intereses, veido mākslinieciski nozīmīgas izstādes Latvijā un ārzemēs, papildina Latvijas kultūrvidi un tiecas veicināt sabiedrības attīstību. Latvijas Mākslinieku savienības galerija ir ideju ģenerēšanas un pulcēšanās vieta Latvijas profesionālajiem māksliniekiem. Galerija atbalsta jaunos talantus, te svin savas jubilejas vecmeistari. Galerija veic arī izglītojošus pasākumus.

 

Viens no LMS galerijas mērķiem ir sadarbība ar ārzemju māksliniekiem un aprite starptautiskās mākslas norisēs. Sadarbībā ar ārzemju mākslas organizācijām tiek realizēti starptautiskie projekti, kas ļauj ne tikai iepazīt ārzemju mākslas dzīves procesus Latvijas publikai, bet arī izskanēt Latvijas Mākslinieku savienības vārdam starptautiskā mērogā. Turpinot Latvijas Mākslinieku savienības ilggadējās tradīcijas, galerijā tiek organizēti gan Mākslas dienu pasākumi, gan rīkotas Rudens izstādes.


Adrese: LMS galerija, 11.novembra krastmalā 35, Rīga, LV-1050

Galerijas darba laiks:  Katru dienu (P.-Sv.) no plkst. 12.00 - 18.00

 

Tel.: 26628302

Epasts: info@lms.lv


 

 

 

LMS biedra, mākslinieka Jāņa Veisa personālizstādes atklāšana LMS galerijā, 2016.g.


 

Starptautiskās vizuālās mākslas izstādes „RUDENS 2015. BARIKĀDĒM 25” atklāšana LMS galerijā, 13.01.2016